نکست بیت، NextBit

بهترین اینترنت برای شرکت ها

یکی از دغدغه هایی  که هر مدیر و یا مهندسی بعد از راه اندازی یک شرکت باهاش مواجه می شود مسئله اینترنتی هست که با توجه به نیاز و ارتباطی که شرکت با شرکت های داخلی و خارجی برقرار خواهد کرد باید از کیفیت بالا م مطمئن برخوردار باشه تا هیچ گونه تداخلی در امور داخلی و خارجی سازمان ایجاد نشود.
اهمیت این موضوع در شرکت های تجاری و سرمایه گذاری بیشتر است، چرا که کارکنان این دسته شرکت ها مدام با درگاه های بورسی و بانکی در تعامل هستند و کوچک ترین قعطی و حتی کندی سرعت موجب ضرر های هنگفتی خواهد شد.
به همین منظور در این مقاله با تیم محتوای نکست بیت همراه باشید تا بهترین سرویس اینترنتی حال حاضر کشور رو باهم بررسی کنیم.

Dedicte internet
Dedicte internet

پهنای باند اختصاصی، بهترین سرویس برای سازمان ها

کسب و کارهایی که به اینترنت با کیفیت بالا نیاز دارند اغلب دسترسی به اینترنت اختصاصی را انتخاب می کنند. عملکرد ثابت و باکیفیت مطمئن اختصاصی و همچنین سرعت آپلود و دانلود متقارن از ویژگی های این نوع سرویس است که به مسیر تجاری شرکت و بیزینس شما سرعت می دهد.
پهنای باند اختصاصی از طریق اترنت یا مدارهای خط خصوصی ارائه می شود و با مشتریان دیگر به اشتراک گذاشته نمی شوداین درحالی است که سرعت و امنیت شما در این شبکه تضمین شده است و با قرار داد (SLA) که بین ارائه دهنده سرویس و سازمان شما بسته می شود این مهم ثبت می شود.

Dedicte internet
Dedicte internet

پهنای باند اختصاصی برای چه سازمان هایی مناسب است؟

بعد از اینکه با پهنای باند اختصاصی آشنا شدیم باید بدانیم که کجا برای ما کاربرد دارد.از عمده مصرف کنندگان پهنای باند اختصاصی سازمان ها و شرکت های اداری تجاری هستند هرچند اماکن و مراکز دیگری نیز مشتریان این سرویس هستند.از دیگر مرکزی که از این سرویس استفاده می کنند می توان به فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای،دانشگاه ها،هتل ها،مدارس هوشمند، سینما و از همه مهم تر بانک ها و شرکت های مالی هستند.
آیا امکان استفاده از پهنای باند اختصاصی در منازل وجود دارد؟هیچ قانونی مبنی بر عدم استفاده از پهنای باند اختصاصی در منازل وجود ندارد و هر شخص حقیقی و حقوقی میتواند بر حسب نیاز این سرویس رو خریداری کند.افرادی مانند تریدر ها،گیمر ها فریلنسرها که به اینترنت قوی تری نیاز دارند می توانند این سرویس رو سفارش دهند.

Dedicte internet
Dedicte internet

مزایا و ویژگی های پهنای باند اختصاصی

  • سرعت دانلود و اپلود متقارن
  • حجم نامحدود
  • نحوه ارتباطات رادیویی و نیازی به خط تلفن نیست.
  • سرعت نامحدود، با توجه به نیاز مشتری.
  • امکان ایجاد شبکه بین شعب یک سازمان
  • امکان استفاده از خدمات تلفن voip
  • مانیتورینگ 24 ساعته توسط نکست بیت و مصرف کننده

پهنای باند اختصاصی و اشتراکی

همانطور که در بالا توضیح داده شد، پهنای باند تنها مختص به شرکت ها و سازمان نمی شود و افراد می توانند با هزینه کمتر و اقتصادی از این سرویس در مصارف خانگی و کسب و کار های کوچک نیز بهره ببرند.پهنای باند اشتراکی و یا وایرلس حجمی بصورت اشتراکی بین چند کاربر با حجم های دلخواه تقسیم می شود و می تواند با سرعت بالا و با کیفیت به شما مصرف کنندگان خدمات ارائه دهد و با پرداخت ماهیانه سرویس از این خدمات بهره مند شوید.

Dedicte internet
Dedicte internet

 

چرا پهنای باند اختصاصی رو از نکست بیت دریافت کنیم؟

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مختصری از بهترین و مناسب ترین سرویس اینترنتی به شما ارائه دهیم تا شما مصرف کنندگان محترم اینترنت بهتر و سریع تر سرویس مناسب سازمان خودتون رو انتخاب کنید.شرکت نکست بیت با سابقه ی فراوان در نصب و تجهیز سیستم های رادیو اینترنتی در کنار شماست تا پایدار ترین تجربه ی ارتباط در بستر مجازی رو در سراسر دنیا برقرار کنید.نکست بیت دارای قیمت منعطف و رقابتی و دارای تمرکز ویژه روی برج ها و شرکت های اداری تجاری است که به همین خاطر میزان رضایت مندی بالایی در آنتن دهی و پیگیری مشتریان خود دارد.با تیم فروش ما همراه باشید تا تمام نیاز ها و سوال های شما پاسخ داده شود.

اسکرول به بالا